Klienti o nás mluví

Comments

 1. Dobře odvedená práce, výsledek je super.

 2. S touto firmou jsem byla velice spokojena.
  Vše bylo provedeno kvalitně,rychle,pečlivě
  a za příznivou cenu.
  Mohu vřele doporučit.

 3. Jsem spokojený, renovace starých parket proběhla podle mých představ a za slušné peníze. Také se mi líbilo jednání. Velice ochotní a milý. Takže jen doporučuji.

 4. Spokojenost

 5. S pokladkou dřevěné podlahy jsem moc spokojena, mate nejlepší ceny v Ústeckém kraji, potěšilo taky ze klukům nesmrdeli ponožky a byli nekuřáci. Firmu mužů jen doporučit.

 6. Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za ochotu, se kterou se všude nesetkám. Mnohokrát děkuji.

 7. Byla jsem velmi spokojená s renovací dřevěné podlahy. Děkuji za vstřícnost, rychlost a dobře odvedenou práci. Mohu jedině doporučit

  • Moc děkujeme za zaslanou recenzi!

 8. Dobrý den, s renovací parket jsem velice spokojená. Vypadají jak nové. Jednání velice vstřícné a ochotné. Vřele doporučuji 🙂

  • Moc děkujeme p.Vavříková, Vy jste taky velice milá.

 9. S renovací starých smrkových podlah, které jsem firmě L-parkety s.r.o. zadal jsem velmi spokojen. Dodavatel splnil jak dohodnuté termíny, tak i kvalita zpracování předčila mé očekávání. Po vlastní zkušenosti mohu tuto firmu všem doporučit.

  • Děkujeme

 10. Moc Vám děkuji za skvěle odvedenou práci – broušení a lakování dřevěné plovoucí podlahy. Vůbec jsem nečekala tak pěkný výsledek. Hlavně oceňuju, jak profesionálně jste jednali, neslibovali jste nesplnitelné, vyšli jste mi vstříc s termínem. Za mě naprostá spokojenost a určitě další práce budete pro mě také dělat Vy. Doporučuji všem. LF

  • Děkujeme 🙂 moc si Vašeho hodnocení vážíme. Naše kouzlo je v tom, že svoji práci máme rádi. Potrpíme si na poctivou práci, pod kterou se s radostí můžeme podepsat. Víme, že každý zákazník je jedinečný a snažíme se vyhovět jeho přáním a představám. Těšíme se na další spolupráci.

 11. Za mě velká spokojenost. Ve své práci se setkávám s mnoha řemeslníky a vždycky jsem ráda, když narazím na firmu, kterou si ráda objednám i pro další zakázky. S touto firmou rozhodně budu spolupracovat dál. Děkuji Tereza

 12. Jsem moc ráda, že jsem na netu našla slušnou a spolehlivou firmu, která odvedla dobrou práci a ještě mi pánové pomohli s přesunováním těžkého nábytku.
  Můžu jen doporučit.
  Věra Turková

 13. Skvělá domluva, profesionálně odvedená práce, pracovitý zaměstnanec – Má naprostá spokojenost.

 14. Dobře a rychlé odvedená práce. Doporučujeme!

 15. Nechali jsme si zrenovovat starou parketovou podlahu + nahradit část navazující prkenné podlahy parketami, výsledek je výborný a za rozumné peníze.

 16. “Skvěle odvedená práce. Vyrovnání podlahy, doplnění parket, přebroušení parket ve 3 místnostech, Parkety vypadají jako nové, doplněná místnost tak, že si napojení ani nevšimnete. Pan Jaroslav je velmi šikovný řemeslník, ochotný, solidní, milý přístup, příznivé ceny. Děkuji!”

 17. S firmou L-parkety mám jen ty nejlepší zkušenosti. Práce byla provedena v excelentní kvalitě a hlavně pán sám od sebe řešil detaily tak, aby výsledek vypadal co nejlépe. Sám navrhoval různé možnosti řešení a já jsem si vždy jen vybral, co se mi líbilo nejvíce. Pracuji ve stavebnictví a mohu porovnávat jednání a kvalitu firem. L-parkety je přesně ukázka toho, jak by měly firmy pracovat. Vřele doporučuji.

  Milan Dvořák, regionální manažer poboček
  SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, Czech Republic
  mob.: +420 739 387 387
  milan.dvorak@siko.cz http://www.siko.cz

Leave a reply

Facebook